YKXLM kadın Profesyonel Rhinestone Balo Salonu Düğün Dans Ayakkabıları Latin Salsa Performans Uygulama Dans Ayakkabıları,
Son

YKXLM kadın Profesyonel Rhinestone Balo Salonu Düğün Dans Ayakkabıları Latin Salsa Performans Uygulama Dans Ayakkabıları,

₺ 99.98

Tuva'dasın müsait

Monitördeki renk yansıması, aydınlatma, arka plan vb.Dış malzeme : Yüksek kaliteli saten , ince ter emici süet taban, yumuşak nefes alabilen astar, kalın dayanıklı süet taban ile yüksek elastik lateks orta taban, esnek ve rahat.Satın almadan önce, ayağın uzunluğuna göre boyutu seçin ve satıcının boyut tablosuna bakın.saten, parlak, parlak ve parlak hale getiren yapay elmaslarla süslenmiştir.5 cm yüksek ayakkabı iki topuklu var, renk adı 3 1/3 "topuklu-B bir bız gibi bir yüksek topuk,renk adı 3 1/3" topuklu-A bir şarap bardağı gibi bir yüksek topuk.Nedeniyle hafif renk farklılıkları oluşabilir.5 cm / 6 cm, hangi 8. Uygulama kapsamı : salsa, quickstep, latin, vals, foxtrot, rumba, cha cha, salıncak, disko, samba, jive,tango,Flamenko,tap veya düğün ,parti veya dans eğitimi merkezi gibi diğer bazı özel günler gibi kapalı balo salonu dansı ,vb. Monitördeki renk yansıması, aydınlatma, arka plan vb. Nakliye : Lütfen ürünlerimizin ithal edilmesi gerektiğini anlayın, genellikle gelmesi 8-15 gün sürer.It çapraz kayış ve toka ile tutturulmuş, seksi, hafif ve dayanıklıdır.5 cm farklılıklar olabilir.
Herhangi bir sorunuz veya memnuniyetsizliğiniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size beş yıldızlı bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunacağız.
Herhangi bir sorunuz veya memnuniyetsizliğiniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size beş yıldızlı bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunacağız. Manuel ölçüm nedeniyle 0.Lütfen ihtiyaçlarınıza göre satın alın.5 cm yüksek ayakkabı iki topuklu var, renk adı 3 1/3 "topuklu-B bir bız gibi bir yüksek topuk,renk adı 3 1/3" topuklu-A bir şarap bardağı gibi bir yüksek topuk.Satın almadan önce, ayağın uzunluğuna göre boyutu seçin ve satıcının boyut tablosuna bakın.5 cm farklılıklar olabilir.Ayaklarınız biraz şişmansa, daha büyük boyutu seçin. Dört topuk yükseklikleri : 10 cm / 8.Dış malzeme : Yüksek kaliteli saten , ince ter emici süet taban, yumuşak nefes alabilen astar, kalın dayanıklı süet taban ile yüksek elastik lateks orta taban, esnek ve rahat.Ayaklarınız biraz şişmansa, daha büyük boyutu seçin.5 cm / 6 cm, hangi 8. Nakliye : Lütfen ürünlerimizin ithal edilmesi gerektiğini anlayın, genellikle gelmesi 8-15 gün sürer.saten, parlak, parlak ve parlak hale getiren yapay elmaslarla süslenmiştir.It çapraz kayış ve toka ile tutturulmuş, seksi, hafif ve dayanıklıdır. Manuel ölçüm nedeniyle 0.

Beyan Edilen Özellikler

En İyi Fiyatlar