İkinci Dünya Savaşı Amerikan ağır Kruvazör 3D kağıt Model seti oyuncak çocuk Hediyeler
Son

İkinci Dünya Savaşı Amerikan ağır Kruvazör 3D kağıt Model seti oyuncak çocuk Hediyeler

₺ 1.67

Tuva'dasın müsait

Model zariftir ve meraklılar tarafından toplanabilir.Kağıt malzeme, güvenli ve çevre dostu.Ekleme tasarımı zekice.Zorluk yüksek, orta ve ileri düzey meraklılar için uygun, acemiler için uygun değil!.Yüksek kaliteli kağıt, A4 boyutunda yüksek hassasiyetli renkli baskı.Ürün Açıklaması İkinci Dünya Savaşı Amerikan ağır Kruvazör 3 D kağıt modeli Şartname malzeme : sıradan A4 baskı kağıdı Çizim değerlendirme : kağıt modeli, çizim kalitesi iyidir, orta seviye amatör üretim için uygundur.Boyama stili : renk stili Çizim formatı : PDF Çizim miktarı : 23 Bir şartname olup olmadığı : orijinal çizimlerin kalitesi var PDF çizimleri, netlik çok yüksek Bitmiş bir model değil, bir dizi renkli baskılı A4 kart alacaksınız, Alıcıların bunları kesmesi, katlaması ve yapıştırması gerekiyor.Kağıt modelinin ayrıntılarını kesin ve talimatlarda belirtildiği gibi birbirine yapıştırın.Yapımda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin Oluşturma kılavuzu : Kağıt Modelleri yapmak için temel adımlar. 1) Her parçayı kabaca kesin. 2) Bozukluğu önlemek için her parçanın arkasındaki notu yumuşak bir şekilde işaretlemek için bir kalem kullanın (Muhtemelen ön tarafta hasarlı iz bıraktığı için kalem kullanmayın). 3) Dış kenarı takip ederek parçaları tam olarak kesmek için Makas veya Zanaat Bıçağı kullanın.Hassasiyet seviyesi kombinasyonun etkisini etkiler. (Çizgi kalınsa en dış kenarı kesin).Önerilen ipuçları : A. Makas kesimi için, makası itmemenizi, ancak paper.B.To parçaların katlanmasını daha iyi hale getirin, lütfen parçayı masaya sıkıca koyun ve çizgiyi katlamak için cetveli üzerine koyun.İçeriyi katlamanız gerekiyorsa, izi yapmak için önce yumuşak bir şekilde dışarıya katlayabilir ve tekrar içeriye katlayabilirsiniz then.C.To kavisli parçaları daha iyi hale getirin, parçayı masanın köşesine yerleştirin, ardından itin ve geri çekin ve forth.D.To silindir gibi parçalar yapın, kıvrılmayı daha doğal hale getirmeye yardımcı olmak için kalem gibi araçlar kullanın.

Beyan Edilen Özellikler

there are:
Quality of original drawings:
PDF drawings, clarity is very high:
You will receive a set of colour-printed A4 cards not a finished model, Buyers need to cut, fold and stick them.:
Cut out the details of the paper model and glue them together, as indicated in the instructions.:
If you have any question in making, please feel free to contact me:
Guide to build :
Basic steps to make Paper Models.
1) Cut out each part roughly.:
2) Use a pencil to mark note softly behind each part to avoid disorder (Don't use a pen as it probably makes damaged trace on the front side).:
3) Use Scissor or Craft Knife to cut parts precisely by following the outer edge. The level of precision affects the effect of combination. (Cut the most outer edge if the line is thick).:
Suggested TIPS :
A. For Scissor cutting, suggest not to push the Scissor but pull the paper.:
B. To make the fold of parts better, please put the part firmly on the table, and put the ruler on that to fold the line. If you have to fold inside, you could first fold it softly outside to make the trace, and fold it back to inside then.:
C. To make the curved parts better, place the part on the corner of table then push and pull it back and forth.:
D. To make parts like cylinder, use tools such as pen to assist to make the curl more natural. :

En İyi Fiyatlar